GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 7292310
nr 729 2310
Matservis
50 del, Ingeborg, Rörstrand
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 december 2011
kl 18:58:54
4/12 23:53:06
Rörstrand